Autoři příručky NECHCI CHYBOVATPříručka nechci chybovat

Příručka nechci chybovatChceš zhubnout, zdravě sportovat, získat fyzičku nebo vypadat a cítit se lépe? Příručkou NEchci chybovat chceme pomoci lidem, kteří o sebe chtějí pečovat nebo již pečují, chtějí se cítít lépe, ale nemají jistotu v tom, co pro sebe dělají.
 
Předáme Ti naše zkušenosti, podle kterých budeš sama schopná určit, co je pro tebe vhodné a která doporučení spíše ničí tvoje snažení!
 
Tím, že nevědomky děláš základní chyby, si svůj cíl neustále oddaluješ natolik, že si jednoho dne řekneš: "Tak tohle nemá cenu, výsledky nikde! Kašlu na to!" Přitom jen stačilo znát ty správné informace a NEchybovat v základních pravidlech.
 
Naše příručka není žádná encyklopedie, rady jsou ze života, pro život. Ve světě sport - hubnutí a fitness působíme několik let a provozujeme vlastní   Fitness centrum v Kladně.  
 
Rady a zkušenosti, které jsou klíčové a velmi důležité si NEchceme nechávat pro sebe!
 
 

Dana Hájková


		

autorka Dana Hrmová, příručka nechci chybovatJmenuji se Dana Hájková a ráda bych ti pomohla dosáhnout tvého cíle prostřednictvím mé příručky. Všechny moje rady jsou ze života. 

Ve svém vlastním fitness centru v Kladně  se věnuji soukromým hodinám, působím tedy jako osobní trenérka. Učím lidičky jak začít se sportem, zhubnout, vypadat a cítit se lépe, ale také jak zvládnout nejtěžší závody v České dana hrmová, příručka nechci chybovatrepublice, jako je například běh na 100 km. 

Zkušenosti a informace jsem sbírala několik let. Mým největším přínosem mi byly již zmíněné soukromé hodiny, které mi přinesly nejvíce zkušeností a znalostí.

Pracuji s různými lidmi, kteří mají nejrůznější dispozice i požadavky. Jana chce zhubnout do šatů, Petra by chtěla zlepšit fyzickou zdatnost, Petr chce uběhnout Beskydskou sedmičku (jeden z nejtěžšího závodu v ČR), Hanka se chce zbavit bolesti zad… 

Vlastním několik fitness certifikátů a osvědčení, ale nemyslím si, že je to nejdůležitější ukazatel kvality... stojím si za tím, že je to jen papír, který může získat kdokoli... 

Pro mě jsou důležité výsledky a úspěchy mých svěřenců, protože na nich se odráží moje odvedená práce :-)

CENÍK / KOUPIT

 

 

Lukáš Hájek

autor příručky nechci chybovat, Lukáš Hájek

Jmenuji se Lukáš Hájek. Jsem extrémní sportovec a trenér v našem fitness centru Kladno. 

Před několika lety jsem si přivodil díky horlivému a špatně nastavenému tréninku úraz pravého kolene. Jednalo se o přetrhání všech kolenních vazů. příručka nechci chybovat, Lukáš HájekPřed úrazem jsem si myslel, že vše dělám správně, spokojil jsem se s rady, které jsem slyšel ze svého okolí. 

Rady a doporučení jsem si nikde neověřoval, proč by mi někdo radil špatně? Opak je ale pravdou! Lidé rádi radí, i když neví, o čem vlastně mluví! Moje pochybení a NEpravdivé rady mělo za následek moje zranění. 

Podstoupil jsem tedy plastiků vazů. S lékaři, profesionálními trenéry a výživovými poradci jsem zkonzultoval můj trénink. Absolvoval jsem několik školení a přednášek, které mi pomohli vrátit se ke sportu. 

Velmi nápomocné mi byly rady a cvičení mé přítelkyně (již manželky) Danči, která se specializuje na zdravotní cvičení. 

Díky pravdivým a funkčním radám bez problému zdolávám nejextrémnější závody jako jsou extrémní horské běhy na 100km (Beskydská Sedmička), překážkový běh ( Bahňák ) a další... 

NEnech se prosím obalamutit reklamou, radami od rádoby odborníků a známou osobností! 

Příručkou ti předáme naše nejcennější rady, které Ti pomohou zhubnout, cítiti se lépe, zlepšit fyzickou zdatnost… a to bez chyb, zranění a ztráty času.

CENÍK / KOUPIT

 

Zeptej se nás na cokoli: nechcichybovat@email.cz

 

Příručka nechci chybovat

Mrkni na zdravé recepty od autorky knihy NEchci chybovat o hubnutí.