Recenze / ohlasy čtenářů

Čtenáři nám děkují prostřednictvím videa - VIDEO ZDE

Petr Duchek, příručka nechci chybovatPetr Ducheck - Hořešovice: Díky příručce jsem zhubl 35 kg! foto mé proměny je ZDE. Myslím si, že správné informace jsou důležité! Cvičit nebo něco jíst, když nevíte, jestli je to dobře, bylo pro mě to nejhorší. Na internetu narazíte na plno klamných informací, které vám mohou způsobit i zdravotní potíže.Nenechte se ovlivnit reklamou, nebo radami od amatérských trenérů! V příručce jsem našel, co jsem hledal a hlavně jsem věděl, že se jedná o seriózní a pravdivé informace.Děkuji Danče a Lukášovi za velmi užitečnou příručku.

Petra naleznete na Facebooku ZDE. Petr se již vypracoval na trenéra! Mrkni ZDE.

Tereza Jarošová, příručka nechci chybovatTereza Jarošová: Příručka je super!!! Uspořádání textu se mi moc libí. Konečně stručné a jasné infromace bez zbytečné omáčky kolem :-). Děkuji také za inspirativní jídelníček díky kterému jsem zhubla během tří týdnů 7 kilo! Mějte se hezky T.

MaruškaMaruška Suková: Děkuji autorům, kniha je super, jak vzhledově tak obsahově. Dodání bylo rychlé a knihu jsem za jediný den přečetla celou :) Dozvěděla jsem se plno užitečných věcí, které jsem před koupením této knihy dělala špatně. Vřele budu doporučovat dál a těším se na další díl :)

LucieLucie Kašparová: Je to krásná knížka! Konečně existuje něco jasného, stručného a přehledného na pár stranách. Našla jsem tam snad všechny otázky, na které jsem neznala odpověď. Konečně přesně vím, co mám a co nemám dělat, a budu se to snažit dodržovat ;). Za prvních 14 dní mám dole 5 kilo. Opravdu moc děkuji.

Denisa Šlegerová, příručka nechci chybovatKvěta Šlegerová: Srozumitelně a velmi lidsky napsaná příručka. Člověk má hned chuť vše si vyzkoušet a motivaci ke změně, vidí, kde dělá chyby a naučí se je odstranit. Děkuji, určitě doporučím dál a těším se na pokračování i výsledky.

Lenka Pokorná, kniha nechci chybovatDana Jelínková: Moc děkuji. Dodání velmi rychlé. Ani jsem nevěděla, že toho tolik nevím :-D Chodím občas cvičit, netušila jsem, že při dodržování popisovaných rad, se budu cítí mnohem lépe :-) Dokonce zvládnu i více hodin a za týden jsem zhubla 3 kila. Vaši příručku doporučuji i kamarádkám :-) Ahoj Dana

TerkaTereza Kulštejnová: Příručka je na úrovni! Vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené dříče.. Jen tak dál. Po prvním měsíci jsem lehčí o 8 kilogramů a cítím se moc dobře... Prostě nejsem unavená :-). Tereza

Kuba Švihlík a příručka nechci chybovatKuba Švihlík: Měl jsem možnost, přečíst si jako jeden z prvních příručku "Nechci chybovat".Kniha se mi líbila z důvodu toho, že je napsána tak, že i naprostý laik,který neví absolutně nic o cvičení a zdravém stravování, se dozví, úplně vše co potřebuje. Ten kdo chce změnit svůj životní styl a své tělo k lepšímu, mohl by začít touto knihou. Mě se to myslím povedlo, 20kg je už znát.

Pavla Petráčková a příručka nechci chybovatPavla Petráčková: Příručka mi na pár stránkách vše vysvětlila. Už vím, na co dávat pozor :-) A asi to opravdu funguje, dlouho jsem se totiž necítila tak dobře jako teď. Díky moc, příručka je super! Přesně něco takového jsem dlouho hledala. Doporučuji!!! Ahoj Pavla

Lucie Hegrova: Z příručky jsem nadšená. Konečně je laicky a srozumitelně napsané jak žít zdravě, jak správně cvičit a kde nedělat chyby. Příručka je vhodná pro úplně začátečníky i pro ty, kteří se snaží dlouhodobě zhubnout a nedaří se jim to. Mě pomohla v tom, že už vím, co je nejlepší jíst před výkonem a po výkonu. 

Silvie Papicová: No sláva! Už mám doma pár knížek o cvičení a stravě ale tahle zatím nemá konkurenci :) Konečně jsem pochopila kde dělám celou dobu chybu co se stravy a cvičení týká. Musím poděkovat autorům této příručky! Knížka je čtivá, srozumitelná a přehledná. Děkuji Silvie.

Radka recenze nechci chybovatRadka Horáčková: Knížka je super, přečetla jsem ji během chviličky. Zpracování je moc hezké, obálka knížky se mi moc libí a konečné znám odpovědi na moje otázky. Konečně jsem zhubla vytoužených 11 kilo. Děkuji Radka H.

recenze příručky nechci chybovatJana Veselá: Četla jsem hodně knížek o hubnutí, ale tato je jiná! Vše je logicky uspořádáné a odpovědi na otázky jsou jasné. Hned vím, co je dobře a co je ztráta času :-) Už za týden jsem na sobě pozorovala úbytek váhy, hlavně bříško se mi zmenšilo :-) Děkuji kamarádce Péťe, která mi knihu doporučila. Hezký den Jana 

František Kalmus: Tato knížka obsahuje rady a návody nejen jak se správně stravovat, ale i jak správně cvičit, aby si člověk "spíš neublížil". Oproti jiným podobně zaměřeným publikacím je tato knížka snadno čtivá a hlavně snadno pochopitelná, protože neobsahuje zbytečné nic neříkající povídání. Určitě doporučuji všem komu není lhostejný stav jeho tělesné schránky. 

Martina Machulková: Tuto příručku jsem si zakoupila a jsem sní velice spkojena.Vysvětluje vše jednooduše a jasně.Hned zkouším triky a nápady tak jsem moc zvědavá na výsledek.Doporučuji ahoj Martina

Hana Hanaka: Knížka je napsaná stručně a jasně ...přesně to co člověk jinde hledá v ty velký několikastránkový omáčce..jako základ a jasnej návod nemá konkurenci..přečtete ji jedním dechem ..takžei pro ty co nemají na čtení čas :)

 
 

Mrkni na zdravé recepty od autorky knihy NEchci chybovat o hubnutí.

Klikněte ZDE pro vložení tvé recenze.

CENÍK

Kristýna Spáčilová: Zdravím :) Já můžu příručku jen a jen chválit. Opravdu mi objasnila a vysvětlila spoustu věcí. Cítím se lépe :) Takže moc děkuji :) doporučila jsem ji dál a stále budu doporučovat :) jen tak dál :) je to jedna ze snadných cest jak dojít ke zdravějšímu národu :)

Olga Valdová: Kniha je skvělá,přehledně a zajímavě napsaná.Děkuji za rady ohledně stravy. Díky radám v knize jsem zhubla břicho, takže konečnu obléknu vytoužené oblečení. Těch 9 kilo je znát :-). Doporučuji. :)

Věra Mačalíková: Příručka je fajn, nejen svým vzhledem, vejde se do každé tašky, ale hlavně je na pár stránkách shrnuto jasně a výstižně, co se stravy i cvičení týče. Můj lékař má konečně radost. Po tolika letech konečně hubnu a zhubla jsem 14 kilo. Bohužel jsem dělala přesně ty chyby, které jsou popsané v knize. Úplně jsem se styděla. Teď vím, že to dokážu. Knihu doporučuji. Věrka

Hana Štěrbová: Pozitivní a přínosná pomůcka k dosažení cíle, ke kterému se snažíme mnozí dorazit...

Hana Kolaříková: Vyborne napsana knizka, ktera spousty veci vysvetlila a urcite pomuze. Vse jasne a konkretne vysvetleno, zadne obecne a nic nerikajici rady. Proste super a doporucuji vsem!!!

Hana Babjarčíková: Kniha "Nechci chybovat" je velice přehledná a k tématum hubnutí, relax a sport bez chyb, tedy změny životního stylu i velmi výstižná. Děkuji, určitě ji ráda doporučím. Přejí Vám, ať se daří :-)

Ála Pašková: Knížka je prostě super!! A už se těším na další díl. Jen tak dál :-)

Adéla Kratochvílová: Naprosto suprová knížka :) Všem doporučuji!

Kateřian Ventluková: Super knížka, hodně zajímavých informací!

Adéla Adamová: Příručka se mi velice líbí a v mnohém mě i velmi překvapila. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, za které děkuji.

KOUPIT / CENÍK